Wiele lat doświadczenia, zainteresowanie rynkiem sprawiło, że moja wiedza jest już w tym zakresie dość pokaźna i chciałbym się nią dzielić z innymi. Wiem, że jest wielu początkujących motocyklistów, którym często tej wiedzy brakuje, dlatego może moje wsparcie będzie dla nich istotne. Co by nie powiedzieć sam także takiego wsparcia na samym początku potrzebowałem.

Czas na naukę

Jeśli dopiero zaczynacie swoją przygodę z motocyklami i wasza wiedza jest minimalna to nie ma się czego wstydzić. Tak naprawdę każdy kiedyś miał swój początek, a wtedy jego wiedza najczęściej była bliska zeru. Dlatego nie ma się co wstydzić zadawania pytań. Jeśli do tej pory nie mieliście gdzie pytać to teraz może się to zmienić, ponieważ przygotowałem stronę, która ma być dla Was istotnym wsparciem. Znajdziecie tutaj informację bezpośrednio ode mnie, ponieważ przygotowuje wpisy w oparciu o własne doświadczenie i to co według mnie wydaje się najważniejsze. Jeśli mimo tego nie znajdziecie tych informacji, które są Wam potrzebne to można zadać pytanie i jeśli tylko moja wiedza będzie dawała taką możliwość postaram się jak najlepiej Wam odpowiedzieć. Może dzięki mnie dowiecie się o motocyklach nieco więcej.
Jako pasjonat rzeczywiście jestem otwarty na wasze pytania i nie musicie się obawiać, nawet jeśli będą trywialne również chętnie na nie odpowiem. Przygoda z motocyklami rozpocznie się u was gładko.